Wyszukiwarka
 

Szkoła Rysunku Moduł - kursy rysunku, malarstwa i kaligrafii

 

Kursanci przy sztalugachModuł Kurs Rysunku to przestrzeń kreatywna usytuowana w samym centrum warszawa, u zbiegu ulic Hożej i Emilii Plater. Ta część Śródmieścia warszawy staje się modną przestrzenią, przyciągającą młodzież, ludzi kreatywnych oraz zagranicznych turystów.

 

W każdym miesiącu na Hożej, Poznańskiej, Wspólnej i Em. Plater otwierają się nowe kawiarenki, restauracje, butiki, knajpy, barberzy, sklepy ze zdrową żywnością, przestrzenie sportu, rekreacji i kreacji plastycznej. Kurs rysunku Moduł jest jednym z tych miejsc, które ulicę Hożą tworzy od wielu lat. 

 

Historyczna kamienica przy Hożej 57 - tu się mieści szkoła

 

Warszawa ugościła naszą pracownię rysunku i malarstwa na Hożej w 2008 roku. Moduł jest obecnie najdłużej działającą pracownią, pozostającą od lat w jednym miejscu. Powodem jest siedziba – secesyjna kamienica z XIX wieku, która niemal w całości przetrwała wojnę. Kurs rysunku i malarstwa Moduł na stałe wpisał się w to przedwojenne podwórko wypełnione detalem architektonicznym i nastrojowym ogrodem. Należy wspomnieć, że słynny „Dom dla lalek“ na dziedzińcu kamienicy przy ul. Hożej 72 jest usytuowany prawie vis-a-vis „Modułowej“ kamienicy Hoża 57. 

 

Piękna okolica ...poczuj się jak Rubens, Picasso czy Van Gogh

 

Osoby uczestniczące w zajęciach plastycznych jeszcze przed wejściem do pracowni oczarowane są pięknem tego podwórza, które skrywa się za pierzeją ulicy Hożej. Pracownia jest równie urocza i ciekawa. Ściany wypełnione są pracami artystycznymi uczniów Kurs Rysunku Moduł, każda z nich robi duże wrażenie na osobach, które odwiedzają to miejsce po raz pierwszy. Uwagę przyciągają także zdjęcia z wyjazdów plenerowych, starodawne grafiki, drewniane przedwojenne drzwi i „aniołki“. Czuć tutaj powiew historii, sprzyjający działaniom kreatywnym. Można wyobrazić sobie pracownie wielkich mistrzów malarskich jak Rubens, Van Gogh czy Picasso. Prawdopodobnie tworzyli w miejscach zbliżonych do pracowni Moduł Kurs Rysunku na Hożej.

 

Rysowanie w trakcie zajęć dla młodzieży

Pracownia rysunku, pracownia malarstwa czyli nasze przestrzenie do konkretnej pracy twórczej

 

Część pracowni przeznaczona jest do działań rysunkowych, kolejna część do twórczości malarskiej, dalej odbywają się zajęcia z kaligrafii czy rysunku modowego. Ważne, że nie są to całkowicie oddzielone od siebie przestrzenie – wszystkie są ważne i wspierają jedna drugą. Kurs rysunku klasycznego to podstawy, tutaj uczymy się perspektywy, kompozycji i budowy przestrzeni.

 

 

Kurs rysunku i malarstwa dla kandydatów na studia

 

Kurs rysunku architektonicznego od lat 90-tych kształci kandydatów na studia architektury w kraju i na świecie. Kurs malarstwa i rysunku artystycznego to przestrzeń gdzie można przygotować się do studiów na Akademii Sztuk Pięknych i stworzyć teczkę. Więcej informacji można znaleźć na stronie szkoły rysunku: https://www.rysunek-architektura.pl/ gdzie są prezentowane są szczegóły dostępnych kursów.

 

Dla początkujących, hobbystów i zaawansowanych

 

Jeżeli jesteś hobbystą i chcesz uczyć się malarstwa sztalugowego – jest tu wiele takich osób, z pewnością i ty zrealizujesz tutaj swoje cele artystyczne. Osoby, które zajmują się w module kaligrafią (skrybowie) z jednej strony realizują swoje hobby a z drugiej rozwijają tzw. małą motorykę. Tak sprawne poruszanie ręką będzie pomagało zarówno w rysunku jak i malarstwie. Z pewnością warto jest odwiedzić Moduł Kurs Rysunku. Miejsce przesiąknięte jest kreatywnością, miłą atmosferą i ciekawymi ludźmi. Warto tutaj spędzać czas i odpocząć od miejskiego zgiełku.

 

Zajęcia z malarstwa w szkole Moduł w WarszawieWejście do szkoły Moduł przy ul. Hożej w Warszawie

Biznes i finanseAkty prawne Banki, banki on-line Biura rachunkowe Doradztwo Eksport, import Kancelarie prawne FirmyAgencje Ochrony Agregaty prądotwórcze Agroturystyka Aranżacja wnętrz Biura matrymonialne Biura turystyczne InternetBlogi Domeny Hosting Katalogi stron WWW Pozycjonowanie Presells KomputeryArchiwizacja danych Drukarki Hardware Laptopy Monitory Serwisy komputerowe
Medycyna i zdrowieDermatologia Diagnostyka Lekarze specjaliści Łuszczyca Medycyna Wschodu Psychoterapia MotoryzacjaAkcesoria Autoalarmy Autogiełda Dealerzy Diagnostyka Instalacje Gazowe Reklama i marketingAgencje reklamy Banery Flagi reklamowe, rollupy Gadżety reklamowe Markizy Reklama w internecie Sport, turystyka i rekreacjaAgroturystyka Aktywny Wypoczynek Apartamenty Autostop Biura Turystyczne Biuro podróży
SztukaAnimacja Artyści Film Fotografia Malarstwo Taniec UsługiBiuro matrymonialne Brukarstwo Cyklinowanie Czyszczenie graffiti Deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja Detektywistyczne Zakupy on-lineArtykuły dla dzieci Elektronika Kosmetyki Odzież i obuwie Supermarkety Upominki
Menu
 
Promowane strony
 
Promowane teksty
 
Polecane strony

Centernet, Toruń

Centernet, Toruń
Tworzy witryny WWW, portale informacyjne oraz sklepy internetowe; hosting....
Erde.pl, Baranów Sandomierski

Erde.pl, Baranów Sandomierski
Tworzenie serwisów WWW....
Hosting Warszawa

Hosting Warszawa
Hosting Warszawa...
http://www.robmik.fhuzbyszko.pl

http://www.robmik.fhuzbyszko.pl
...
www.markizy.eu balkonowe i tarasowe tylko u nas

www.markizy.eu balkonowe i tarasowe tylko u nas
ARTIMA Warszawa proponuje najnowsze modele markiz balkonowych. Markizy wykonane są z elementów produkowanych we Włoszech. Markizy oprócz osłony przed słońcem obniżają temperaturę wnętrza, a poza tym s...

 
Reklama